میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی آپارتمان‌های کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان در پایتخت

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می‌کنند که متقاضیان مصرفی جهت ورود به بخش خرید و فروش بازار مسکن گزینه‌های زیادی را پیش‌رو دار

آپارتمان‌های کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان در پایتخت

آپارتمان های کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان در پایتخت

عبارات مهم : بازار

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می کنند که متقاضیان مصرفی جهت ورود به بخش خرید و فروش بازار مسکن گزینه های زیادی را پیش رو دارند.

به گفته آنها با توجه به آنکه بازار مسکن در فاز پیش رونق واقع شده است است علاوه بر فایل هایی که به علت سن اوج با قیمتی کمتر از میانگین منطقه در بازار عرضه می شوند، حجم قابل توجهی از واحدهای کم متراژ و کمتر از 10 سال نیز با قیمت متناسب با قیمت میانگین منطقه عرضه شده است اند.

به عنوان مثال در محدوده خیابان اشرفی اصفهانی آپارتمانی 68متری که پنج سال از ساخت آن می گذرد، با قیمت 4 میلیون و 40 هزار تومان در هرمترمربع از سوی مالک پیشنهاد شده است هست. این در حالی است که براساس بررسی های میدانی میانگین قیمت واحدهای مشابه در این محدوده در حدود 5 میلیون و 311 هزار تومان در هر مترمربع پیشنهاد شده است هست. همچنین واحد دیگری در محدوده بلوار فردوس غرب، خیابان لاله جنوبی با 68 مترمربع زیربنا و 7 سال عمر، مترمربعی 5 میلیون تومان قیمت گذاری شده است هست. مشاوران املاک این منطقه عنوان می کنند در حال حاضر میانگین قیمت آپارتمان های مسکونی با اوضاع مشابه این آپارتمان در حدود 5 میلیون و 400 هزار تومان تعیین می شوند.

آپارتمان‌های کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان در پایتخت

اخبار اقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs