میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث توهم دزدان مرد همسایه را تا یک قدمی فوت برد

دزد حرفه‌ای به خاطر توهم ناشی از مصرف شیشه، به گمان این‌که مرد همسایه قصد کشتن وی را دارد، با دوستانش او ر ا کتک زده و پول‌هایش را دزدیدند.

توهم دزدان مرد همسایه را تا یک قدمی فوت برد

عبارات مهم : اعتراف

دزد حرفه ای به خاطر توهم ناشی از مصرف شیشه، به گمان این که مرد همسایه قصد کشتن وی را دارد، با دوستانش او ر ا کتک زده و پول هایش را دزدیدند.

به گزارش جام جم، چند روز پیش مردی با حضور در شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران از سه مرد به اتهام دزدی صد هزار تومان شکایت کرد.

شاکی به قاضی پرونده گفت: من در بازار میوه و تره بار کار می کنم. در حال رفتن به محل کارم بودم، سه مرد که یکی از آنها همسایه مان بود و از دزدهای سابقه دار است به من حمله کردند و بشدت کتکم زدند و با دزدی پول هایم فرار کردند. دزدها مرا که بی هوش شده است بودم، در خرابه ای انداختند. چند رهگذر مرا در آنجا یافته و به مرکز درمانی انتقال یافته کردند که با تلاش پزشکان نجات یافتم. شاید اگر کسی در آن خرابه ها پیدایم نمی کرد، جانم را ازدست می دادم. از هر سه متهم فراری شکایت دارم.

توهم دزدان مرد همسایه را تا یک قدمی فوت برد

با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات ادامه داشت تا این که دوروز پیش سارقان فراری بازداشت شدند. متهمان با انتقال به اداره پلیس بازجویی شده است و به دزدی وکتک زدن شاکی اعتراف کردند.

یکی از متهمان به افسر تحقیق گفت: دوستانم نیز مثل من معتاد به شیشه و از سارقان سابقه دار هستند. همه ما به منزل ای رفت و آمد می کنیم. در آنجا اموال سرقتی را نگهداری و نیز شیشه مصرف می کنیم. در قبال حضورمان در آنجا به صاحبخانه پول می پرداختیم. شب اتفاق نیز بعد از مصرف شیشه دچار توهم شده است بودیم و به طور اتفاقی مرد همسایه مان را دیدیم.

دزد حرفه‌ای به خاطر توهم ناشی از مصرف شیشه، به گمان این‌که مرد همسایه قصد کشتن وی را دارد، با دوستانش او ر ا کتک زده و پول‌هایش را دزدیدند.

وی افزود: گمان می کردیم او می خواهد بلایی برسرمان بیاورد و جانمان را بگیرد. به همین خاطر به او حمله کرده و بشدت کتکش زدیم. بعد از دزدی پول هایش، او را بیهوش رها کرده و فرار کردیم. فکر می کردیم مرده است ولی زمانی که بازداشت شدیم، پی بردیم او زنده است.

با اعتراف این متهم و دو همدستش آنها روانه بازداشتگاه پلیس آگاهی شدند.

واژه های کلیدی: اعتراف | انتقال | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs