میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی نگرانی یک وزیر اماراتی از اعتدال‌گرایی کشور عزیزمان ایران در منطقه

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در صفحه توییتر خود با اشاره به مقاله دکتر ظریف که در نیویورک تایمز منتشر شد مدعی شد که جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران مورد نیا

نگرانی یک وزیر اماراتی از اعتدال‌گرایی کشور عزیزمان ایران در منطقه

نگرانی یک وزیر اماراتی از اعتدال گرایی کشور عزیزمان ایران در منطقه

عبارات مهم : امنیت

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در صفحه توییتر خود با اشاره به مقاله دکتر ظریف که در نیویورک تایمز منتشر شد مدعی شد که جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران مورد نیاز است با عربستان متحد شویم.

به گزارش ایسنا، به نقل از عکاظ، انور قرقاش وزیر مشاور امارات در امور خارجه در صفحه توییتر خود مدعی شد: مقاله محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران که در نیویورک تایمز منتشر شد عربستان و کشورهای حاشیه خلیج فارس را جنبش می کند و بسیار دلواپس کننده است که ایشان نماینده جناح اعتدال گرایان به شمار می رود.

نگرانی یک وزیر اماراتی از اعتدال‌گرایی کشور عزیزمان ایران در منطقه

وی در ادامه مدعی شد: من با خواندن مقاله ظریف به این نتیجه رسیدم که کشور عزیزمان ایران خواستار همسایگی واقعی نیست، بنا بر این جهت حفظ امنیت خود مورد نیاز است با عربستان و پادشاهی آن متحد شویم و وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران یادش رفته است که عامل مهم جنگ افروزی در منطقه بیانات و کارها کشور عزیزمان ایران علیه همسایگانش بود، امری که باعث می شود با هر قیمتی که شده است است امنیت و ثبات خود را حفظ کنیم.

به گزارش ایسنا، این وزیر اماراتی در حالی مدعی است که کشور عزیزمان ایران در منطقه جنگ افروزی کرده است که صدام حسین با حمایت و چراغ سبز همین کشورها به کشور عزیزمان ایران حمله کرد و هشت سال جنگ را بر مردم کشور عزیزمان ایران تحمیل کرد. علاوه بر این کشور عزیزمان ایران همواره بر تامین امنیت منطقه به طور دست جمعی تاکید کرده است و راهکارهایی را نیز در مقاطع متفاوت ارایه کرده ولی این کشورها به جای تکیه بر توان و نیروی خود بر کشورهای فرامنطقه ای جهت تامین امنیت خود تاکید دارند.

وزیر مشاور امارات در امور خارجه در صفحه توییتر خود با اشاره به مقاله دکتر ظریف که در نیویورک تایمز منتشر شد مدعی شد که جهت مقابله با کشور عزیزمان ایران مورد نیا

این وزیر اماراتی هم چنین مدعی شد: ظریف انقلاب حوثی ها و هرج و مرج بحرین و هم چنین جنگ کشور عزیزمان ایران علیه سوریه را توجیه می کند، همان گونه که با مغالطه بیش از حد می گوید کشور عزیزمان ایران پرچ مدار دموکراسی در منطقه است.

به گزارش ایسنا، این وزیر اماراتی که به مواضع ضد ایرانی اش معروف است و همواره خواستار تخریب وجهه کشور عزیزمان ایران در منطقه بوده هست، در حالی این ادعاها را مطرح می کند که کشورش به همراه عربستان همواره خواستار ایجاد تنش و ناامنی در منطقه بوده اند و مقامات کشورمان چندین بار تاکید کردند که نشانه کشور عزیزمان ایران ایجاد صلح، ثبات و امنیت در منطقه است و جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران آماده گفت وگو و همکاری با کشورهای منطقه است تا صلح را به منطقه هدیه کند.

مقامات ایرانی همواره تاکید کرده اند که هیچ حضور و دخالت نظامی در بحرین و یمن ندارند و در سوریه بنا به درخواست دولت مرکزی آن به رهبری بشار اسد، مستشاران نظامی اش را قرار داده است.

نگرانی یک وزیر اماراتی از اعتدال‌گرایی کشور عزیزمان ایران در منطقه

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | ایرانی | عربستان | امور خارجه | وزیر اماراتی | وزیر خارجه کشور | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs