میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تخلفات احمدی‌نژاد و مرتضوی زیر ذره‌بین بهارستان

سعید مرتضوی و محمود احمدی‎نژاد که یکبار همکاری‌شان یکشنبه سیاه مجلس را رقم زد، حالا پای پیگیری به تخلفتشان به مجلس باز شده است است.

تخلفات احمدی‌نژاد و مرتضوی زیر ذره‌بین بهارستان

تخلفات احمدی نژاد و مرتضوی زیر ذره بین بهارستان

عبارات مهم : تخلفات

سعید مرتضوی و محمود احمدی‎نژاد که یکبار همکاری ارزش یکشنبه سیاه مجلس را رقم زد، حالا پای پیگیری به تخلفتشان به مجلس باز شده است است.

به گزارش خبرآنلاین، با داغ شدن بحث گم شدن سعید مرتضوی و تخلفات احمدی نژاد عنوان نقش نظارتی مجلس بیش از پیش محل انتقاد شد؛ احسان قاضی‎زاده هاشمی از نمایندگان اصولگرای مجلس دهم هرچند چندان تمایلی نداشت راجع به مرتضوی، سخن بگوید ولی هنگامی که پرسش به نقش نظارتی مجلس رسید گفت: روز گذشته تعدادی از نمایندگان مجلس پرسش از وزیر دادگستری را مطرح کردند که در این پرسش عنوان آخرین اوضاع پرونده سعید مرتضوی و همچنین بحث پیگیری به تخلفات احمدی نژاد مطرح شده است هست.

او در پاسخ به اینکه چند نماینده این پرسش را امضا کرده اند، گفت: من خودم این پرسش را امضا کرده ام و تا دیروز که برگه پرسش را دیدم، حدود 30 نماینده آن را امضا کرده بودند.

تخلفات احمدی‌نژاد و مرتضوی زیر ذره‌بین بهارستان

شکایت فعالان محیط زیست به کمیسیون اصل 90

پس از ماجرای خودکشی کاووس سید امامی در زندان اوین و همچنین بحث خروج کاوه مدنی از کشور، عنوان فعالان محیط زیست داغ شد؛ تا جایی که عضو کمیسیون اصل 90 از بررسی شکایت فعالان محیط زیست در رابطه با اتفاقات اخیر در این کمیسیون خبر داد.

سعید مرتضوی و محمود احمدی‎نژاد که یکبار همکاری‌شان یکشنبه سیاه مجلس را رقم زد، حالا پای پیگیری به تخلفتشان به مجلس باز شده است است.

بهرام پارسایی به خبرآنلاین گفت: پیگیری به شکایات از وظایف کمیسیون اصل 90 است و این کمیسیون باید هر شکایتی که به آن می رسد را مورد بررسی قرار دهد. ولی اینکه چقدر طرح ها و شکایت ها در اولویت قرار بگیرد، متفاوت هست؛ مضاف بر آنکه تعداد پرونده های واصله به کمیسیون واقعا زیاد هست. به گونه ای که شاید انتظار جامعه آنگونه که باید و شاید محقق نشود.

این نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: شکایت از فعالان محیط زیست به کمیسیون رسیده و یک ماهی است که در حال بررسی آن هستیم.

پارسایی در پاسخ به این پرسش که آیا در رابطه با گم شدن سعید مرتضوی شکایتی به این کمیسیون رسیده است یا خیر؟، گفت: هنوز شکایتی راجع به مرتضوی مطرح نشده هست.

تخلفات احمدی‌نژاد و مرتضوی زیر ذره‌بین بهارستان

این نماینده مجلس که سخنگوی فراکسیون امید هم است در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است فراکسیون امید به بحث مرتضوی ورود پیدا کند نیز گفت: به نظرم هر جایی که تضاد در برخوردها وجود دارد؛ فراکسیون امید باید به آن عنوان ورود کند؛ از جمله بحث سعید مرتضوی.

واژه های کلیدی: تخلفات | کمیسیون | احمدی نژاد | سعید مرتضوی | نماینده مجلس | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs