میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات عاشق مورینیو هستم چون صادق است/ به خاطر ونگر از آرسنال متنفرم ، آدبایور

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، امانوئل آدبایور که دوران درخشانی به عنوان یک بازیکن آفریقایی شاغل در اروپا داشته هست، اکنون در باشاک شهیر ترکیه بازی می کند

عاشق مورینیو هستم چون صادق است/ به خاطر ونگر از آرسنال متنفرم ، آدبایور

آدبایور: عاشق مورینیو هستم چون صادق است/ به خاطر ونگر از آرسنال متنفرم

عبارات مهم : برنده

مهاجم توگویی سابق تیم رئال مادرید از ژوزه مورینیو به نیکی یاد کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، امانوئل آدبایور که دوران درخشانی به عنوان یک بازیکن آفریقایی شاغل در اروپا داشته هست، اکنون در باشاک شهیر ترکیه بازی می کند. او راجع به سابقه کار با ژوزه مورینیو و آرسن ونگر گفت: مورینیو یکی از معدود مربیانی است که من هر لحظه عاشق او هستم و هر لحظه هم عاشق آن خواهم بود. او مربی صادقی هست. زیاد مربیان فقط ظاهرسازی می کنند که با شما صادق هستند ولی او مربی بسیار خوب و صادقی است که در رئال با او کار کردم. مورینیو بخواهد برنده شود اتبوس یا هواپیما در دروازه پارک می کند و ۲۴ ساعت در روز جهت رسیدن به هدفش کار می کند.

عاشق مورینیو هستم چون صادق است/ به خاطر ونگر از آرسنال متنفرم ، آدبایور

او در ادامه گفت: من با ونگر در آرسنال نشکل داشتم. نه به خاطر هواداران آرسنال. او به من گفت باید از تیم بروم چون در برنامه های او جایی ندارم. تنها گزینه آن وقت جهت من منچسترسیتی بود. مجبور شدم این کار را انجام دهم. هنوز هم هنگامی که آرسنال بازی دارد دوست دارم این تیم برنده شود ولی هنگامی که ونگر را می بینم می گویم بهتر است شکست بخورد. او فقط به دنبال رشد بازیکن است و راجع به قهرمان کردن تیم مسئله دارد. در هر صورت باید بگویم که که من دوران خوبی زیر نظر او در آرسنال نداشتم و همین باعث شد خاطره خوبی هم از او جهت من نمانده باشد.

واژه های کلیدی: برنده | بازیکن | مورینیو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs