میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هیچ بایدی جهت منصوریان وجود ندارد! / افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال می‌گوید او سخنگو و مدیرعامل کلوب است و هیچ بایدی به منصوریان تحمیل نشده است.

هیچ بایدی جهت منصوریان وجود ندارد! / افتخاری

افتخاری: هیچ بایدی جهت منصوریان وجود ندارد!

عبارات مهم : افتخاری

مدیرعامل کلوب استقلال می گوید او سخنگو و مدیرعامل کلوب است و هیچ بایدی به منصوریان تحمیل نشده است.

به گزارش ایسنا، رضا افتخاری بعد از اتمام جلسه هیات مدیره کلوب استقلال راجع به فرصتی که به منصوریان جهت دو بازی آینده داده شده است هست، اظهار کرد: اگر منصوریان نتیجه بگیرد در تیم می ماند ولی اگر در این دو بازی آینده نتیجه نگیرد هیات مدیره راجع به منصوریان تصمیم گیری می کند. اگر لفظ اخراج صحبت نکنیم بهتر است چون منصوریان فعلا کارش را ادامه می دهد. او فصل گذشته زحمت زیادی جهت تیم کشیده است و الان اخلاقا درست نیست که ما پشتش را خالی کنیم.

هیچ بایدی جهت منصوریان وجود ندارد! / افتخاری

او افزود: ما نمی توانیم بد استقلال تا الان را گردن منصوریان بیندازیم. او چندین بازیکن کلیدی اش مصدوم شده است است و در این تعطیلات زمانی ایجاد می شود تا مصدومان تیم به میادین بازگردند. من خیلی خوشبین هستم بتوانیم در دو بازی آینده نتیجه بگیریم.

مدیرعامل کلوب استقلال راجع به صحبت های زمانی مبنی بر اینکه استقلال باید دو بازی آینده اش را ببرد تا منصوریان در تیم ابقا شود، گفت: من مدیرعامل کلوب هستم و هیچ بایدی وجود ندارد. ما در کلوب به هم کمک می کنیم و زحمات منصوریان در فصل گذشته را که توانستیم نایب قهرمانی کسب کنیم را فراموش نمی کنیم. او در آسیا هم نتیجه های خوبی گرفت و ما اینها را فراموش نمی کنیم. فوتبال برد و باخت دارد و هواداران باید صبور باشند. ما باید به کادر فنی وقت دهیم. ما در بازی برابر استقلال خوزستان دو پنالتی مان گرفته نشد و از همانجا آسیب دیدیم و تیم ما روحیه اش را از دست داد ولی این تعطیلات باعث می شود تا تیم روحیه اش را بازیابی کند. فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی و … مصدوم بودند و اگر به خط هافبک ما برگردند کمک زیادی به ما می کنند. من مطمئنم که تیم نتیجه خوبی می گیرد اگر نتوانست نتیجه بگیرد آن وقت راجع به ادامه کار تصمیم می گیریم.

مدیرعامل کلوب استقلال می‌گوید او سخنگو و مدیرعامل کلوب است و هیچ بایدی به منصوریان تحمیل نشده است.

او افزود: اگر یک درصد استقلال نتیجه نگرفت، آن وقت صحبت از اخراج منصوریان کنید.

افتخاری با بیان اینکه امروز (یکشنبه) ابلاغ اعضای هیات مدیره به آن ها داده شد، گفت: آن ها کارشان را رسما شروع کرده اند. ابلاغ قریب هم امضا شده است ولی طبق اساسنامه باشگاه، چون او 4 جلسه در جلسات هیات مدیره حضور نداشته، وزیر شخصا باید راجع به او تصمیم گیری کند. من علت غیبت او را نمی دانم چون در جلسه امروز حضور نداشت طبق اساسنامه از هیات مدیره خارج می شود. بازگشت او منوط به تصمیم مجمع است.

مدیرعامل کلوب استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا قریب مخالف حضور توفیقی هست، تصریح کرد: هنگامی که قریب در جلسه هیات مدیره شرکت نکرده، چگونه می تواند پیشنهاد جایگزینی نظری جویباری به جای توفیقی را بدهد. من به خاطر فعالیت های فراوانی که توفیقی داشته او را به عنوان معاون ورزشی گزینش کردم.

هیچ بایدی جهت منصوریان وجود ندارد! / افتخاری

او در پاسخ به این پرسش که آیا در جلسه با منصوریان با او درگیر شده است هست، گفت: نه چنین اتفاقی نیفتاده هست. ما اصلا اهل درگیری نیستیم. باید نکاتی را به منصوریان تذکر می دادیم و هیات مدیره این ماموریت را به من داده بود. من نکات خوبی را به منصوریان گفتم و او هم پذیرفت. قرار شد از این به بعد او با ما زیاد هماهنگ باشد. قصد ما کمک کردن به منصوریان هست. ما آماده هستیم تا اگر منصوریان هر زمانی نتوانست با ما ادامه همکاری بدهد یک تیم آماده جهت جایگزینی او داشته باشیم. روی این عنوان فکر و بحث شده است است و خود من مامور هستم تا تحقیقاتم را در این رابطه انجام دهم.

افتخاری راجع به احتمال حضور دالیچ در استقلال تصریح کرد: اسم هایی که مطرح می شود، تا به حال به ما معرفی نشده اند. ما با هیچ کس صحبتی نداشتیم. فعلا ضرورت ندارد وارد مذاکره شویم ولی در وقت های آینده باید تحقیقات و مذاکرات مان را انجام دهیم تا اگر مورد نیاز شد از آن ها دعوت به همکاری کنیم. منصوریان در خطر بودنش بستگی به عملکرد خودش دارد. اگر نتیجه نگیرد احتمالا خودش هم نمی تواند در این فضا کارش را ادامه دهد.

مدیرعامل کلوب استقلال می‌گوید او سخنگو و مدیرعامل کلوب است و هیچ بایدی به منصوریان تحمیل نشده است.

مدیرعامل استقلال راجع به احتمال جریمه شدن اعضای تیم بیان کرد: همان طور که آن ها می توانند تشویق شوند امکان جریمه شدن ارزش هم وجود دارد. در قرارداد آن ها هم وجود دارد.

او راجع به بیانات فریده شجاعی مبنی بر اینکه مسئولان کلوب استقلال اعلام کرده اند پورحیدری را نمی شناسند و بدهی به او ندارند گفت: کسی از مدیران استقلال جرات زدن چنین حرفی را ندارد. مگر کسی می تواند بگوید پورحیدری را نمی شناسد. پورحیدری از کلوب طلب دارد و قرار است در پرداختی که به بازیکنان داریم طلب پورحیدری را هم به خانواده او بدهیم.

هیچ بایدی جهت منصوریان وجود ندارد! / افتخاری

او راجع به اعتراضات تماشاگران بیان کرد: اگر تیم نتیجه های خوبی بگیرد آن ها هم راضی می شوند و تماشاگران یکپارچه می شوند. شما باید حرفه ای به پرسشها نگاه کنید. بارسلونا هم که می بازد، سرود در حمایت از بارسلونا می خوانند. این فرهنگ است که در فوتبال حرفه ای جا افتاده هست. ما همه جوانب را در نظر می گیریم. اگر منصوریان عوض شود کار درست می شود؟ مربی تازه هم که بیاید باید وقت داشته باشد تا بتواند با تیم هماهنگ شود بنابراین باید وقت دهیم تا منصوریان اشتباهاتش را جبران کند.

افتخاری افزود: تیم ما تیم حرفه ای هست. شوکی که در بازی اول به ما وارد شد، هنگامی که پنالتی های ما گرفته نشد شوک دوم وارد شد. من مطمئنم نیم فصل دوم فصل گذشته که ما به زیاد تیم ها سه گل زدیم، امسال زیاد رخ می دهد چون بازیکنان باکیفیت تری در اختیار داریم. کادر فنی هنوز نتوانسته بر تیم مسلط شود. امسال هم خوش بینم که نتیجه بگیریم.

واژه های کلیدی: افتخاری | استقلال | منصوریان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs