میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بهترین تیم‌های دنیا از نظر مسی

مهاجم بارسلونا دو تیم اول باشگاه‌های انگلیس و فرانسه را عالی ترین تیم‌های حال حاضر دنیا می‌داند. 

بهترین تیم‌های دنیا از نظر مسی

بهترین تیم های دنیا از نظر مسی

عبارات مهم : اروپا

مهاجم بارسلونا دو تیم اول کلوب های انگلیس و فرانسه را عالی ترین تیم های حال حاضر دنیا می داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا ، لیونل مسی دیروز (جمعه) چهارمین کفش طلای اروپا را دریافت کرد. مهاجم بارسلونا فصل گذشته ۳۷ گل در لالیگا به ثمر رساند و توانست علاوه بر دریافت جایزه پیچیچی ( عالی ترین گلزن لالیگا) برترین گلزن اروپا نیز شود.

بهترین تیم‌های دنیا از نظر مسی

بازیکن آرژانتینی بعد از دریافت این جایزه در مصاحبه اختصاصی با مارکا به حریفان مهم بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد و گفت : منچسترسیتی به همراه پاری سن ژرمن قدرتمندترین تیم های حال حاضر دنیا هستند. تا به امروز این دو تیم با قدرت کار کرده اند و نتیجه های خیلی خوبی را کسب کرده اند.

رئال مادرید در این فصل در لالیگا نتیجه های درخشانی را کسب نکرده است و در فاصله ۱۰ امتیازی با بارسلونا قرار گرفته هست. با این حال این تیم توانست در لیگ قهرمانان اروپا از مرحله گروهی افزایش کند. مسی راجع به اوضاع رئال مادرید گفت : درست است که مادرید در حال حاضر از ما فاصله گرفته هست. با این حال این تیم قدرتمند و با تجربه است و هنوز در لالیگا بازی های زیادی باقی مانده هست. مادرید رقیب همیشگی ماست.

مهاجم بارسلونا دو تیم اول باشگاه‌های انگلیس و فرانسه را عالی ترین تیم‌های حال حاضر دنیا می‌داند. 

مهاجم آرژانتینی در ادامه افزود: در ادامه فصل به خصوص در دیدارهای نهایی مادرید مانند هر لحظه با ما مسابقه نزدیکی خواهند داشت. بایرن مونیخ نیز یکی از تیم های قدرتمند اروپا هست. این تیم یک حریف جدی محسوب می شود. با این حال در حال حاضر سیتی و پاری سن ژرمن عالی ترین تیم ها هستند.

واژه های کلیدی: اروپا | جایزه | لالیگا | دریافت | بارسلونا | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs