میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌توانستیم خنده‌های کفاشیان و بی‌احترامی‌ها را تحمل کنیم / دبیری

مدیرعامل کلوب دبیری تبریز انحلال تیم فوتسال کلوب را قطعی دانست و گفت دیگر قادر به تحمل بی احترامی‌های مسئولان کمیته فوتسال نیست.

نمی‌توانستیم خنده‌های کفاشیان و بی‌احترامی‌ها را تحمل کنیم / دبیری

دبیری: نمی توانستیم خنده های کفاشیان و بی احترامی ها را تحمل کنیم

عبارات مهم : فوتسال

مدیرعامل کلوب دبیری تبریز انحلال تیم فوتسال کلوب را قطعی دانست و گفت دیگر قادر به تحمل بی احترامی های مسئولان کمیته فوتسال نیست.

افشین دبیری در گفت وگو با ایسنا، راجع به علت کناره گیری تیم فوتسال دبیری تبریز از لیگ برتر، توضیح داد: ابتدا باید بگویم در ارتباط با انحلال تیم، به اندازه سر سوزن از مهدی تاج گلایه ای نداریم. برخورد او هر لحظه طوری بوده که اطرافیان را زیاد جذب می کند تا دفع. ولی متاسفانه بعضی در کمیته فوتسال از انحلال تیم ها خوشحال می شوند؛ همانطور که بعد از انحلال شهید منصوری ابراز خوشحالی کردند، از رفتن ما هم خوشحالند. مردها تحمل انتقاد را ندارند و برابر منتقدان می ایستند.

نمی‌توانستیم خنده‌های کفاشیان و بی‌احترامی‌ها را تحمل کنیم / دبیری

وی افزود: دو ماه دوندگی کردیم تا اثبات کنیم نتیجه بازی ما با شهروند ساری باید عوض کردن کند و اگر این اتفاق می افتاد، ما قهرمانی را از دست نمی دادیم. ما وجود تمام مستنداتی که ارائه کردیم، نتوانستیم سلیمانی را قانع کنیم تا پرونده را به کمیته انضباطی ارجاع دهد. با این حال ماجرای قهرمان نشدن ما، تنها علت انحلال تیم نبود و پرسشها بسیار زیادی در مدیریت فوتسال کشور عزیزمان ایران وجود دارد. آیا باید افراد بازنشسته ای مثل درودگر ممنوع الکار باشند ولی سلیمانی در کمیته فوتسال پادشاهی کند؟ جالب است زمانی که انتقاد می کنیم، می گویند شما تفاوت بین توپ فوتبال و فوتسال را نمی فهمی. اگر من این تفاوت را نمی دانم، بعد بهتر است تیمداری نکنم.

مدیرعامل کلوب دبیری با اشاره به برخوردهای دبیر کمیته فوتسال، عنوان کرد: سلیمانی خودش را از شمس و شمسایی هم بالاتر می داند. حداکثر افتخارات او حضور در کمیته انضباطی هیات فوتبال پایتخت کشور عزیزمان ایران است که آنجا هم کلی مسئله به بار آورده هست. وحید شمسایی که فوتسال را با او می شناسند به خودش جرات نمی دهد که به کسی بگوید تفاوت توپ فوتبال و فوتسال را نمی دانی. سلیمانی چه فکری با خودش کرده که به این شکل به اهالی فوتسال بی احترامی می کند؟ من که شانزده سال از جیب خودم جهت فوتسال هزینه کرده ام باید به جای تقدیر، این بی احترامی ها را بشنوم؟

مدیرعامل کلوب دبیری تبریز انحلال تیم فوتسال کلوب را قطعی دانست و گفت دیگر قادر به تحمل بی احترامی‌های مسئولان کمیته فوتسال نیست.

دبیری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا تصمیم به انحلال قطعی است یا راه بازگشت وجود دارد، گفت: تصمیم جهت امسال قطعی و بدون بازگشت است ولی شاید جهت سال های آینده بخواهیم دوباره برگردیم. امسال حتی اگر بخواهیم، عملا نمی توانیم در لیگ شرکت کنیم چون رضایتنامه بازیکنان را داده ایم و جدا شده است اند. البته باید بگویم ما علی رغم میل باطنی این کار را کردیم چون ارتباط عاطفی با بازیکنان داشتیم و به عنوان مثال رشید قلی پور از دوازده سالگی عضو تیم فوتسال دبیری بوده هست. رفاقت ما با اعضای تیم به تیمداری مربوط نمی شود و جهت همه آن ها آرزوی موفقیت می کنیم.

وی تاکید کرد: زیاد از این نمی توانستیم خنده های کفاشیان و بی احترامی های مکرر سلیمانی را تحمل کنیم. ما واقعا دلسرد شده است ایم و به خصوص دل خودم شکسته هست. دکتر شهرام دبیری موافق کناره گیری نبود و در جلسه هیات مدیره با این عنوان مخالفت کرده ولی دیگر من نمی توانم این شرایط را تحمل کنم. خود دکتر که از نزدیک درگیر پرسشها تیم نیست و استرسش را می خوریم. حداقل این تصمیم ما باعث می شود، مردها به خودشان بیایند و با تیم های دیگری مثل گیتی پسند و فرش آرا که از جیب هزینه می کنند، واکنش‌ها مغرضانه نداشته باشند.

دبیری در آخر در تصویر العمل به شایعه حضور دبیری با بازیکنان امید در لیگ برتر، به ایسنا گفت: ما تصمیم داریم امتیاز تیم را یا بفروشیم یا واگذار کنیم. شاید اگر ۱۰ سال پیش بود، با بازیکنان امید شرکت می کردیم ولی الآن هواداران از ما انتظار رتبه اول تا سومی را دارند.

نمی‌توانستیم خنده‌های کفاشیان و بی‌احترامی‌ها را تحمل کنیم / دبیری

واژه های کلیدی: فوتسال | فوتبال | فوتسال | سلیمانی | بازیکنان | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs