میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیشنهاد ساخت مرکز درمانی در موزامبیک زادگاه کی‌روش

رئیس جمعیت هلال‌احمر در دیدار با سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام آمادگی کرد تا با همکاری صلیب‌ سرخ موزامبیک و بررسی جزئیات، مرکز درمانی در موزامبیک راه‌اندا

پیشنهاد ساخت مرکز درمانی در موزامبیک زادگاه کی‌روش

پیشنهاد ساخت مرکز درمانی در موزامبیک زادگاه کی روش

عبارات مهم : ایران

رئیس جمعیت هلال احمر در دیدار با سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام آمادگی کرد تا با همکاری صلیب سرخ موزامبیک و بررسی جزئیات، مرکز درمانی در موزامبیک راه اندازی کند.

به گزارش ایسنا، دکتر سید امیرمحسن ضیائی در دیدار با کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: امیدوارم تیم ملی فوتبال کشورمان بتواند جهت دومین بار پیاپی با هدایت کارلوس کی روش به جام جهانی فوتبال افزایش کند و نتیجه های بسیار خوبی در این مسابقه ها به دست آورد.

پیشنهاد ساخت مرکز درمانی در موزامبیک زادگاه کی‌روش

وی همچنین با اشاره به خدمات بهداشتی و درمانی جمعیت هلال احمر کشور عزیزمان ایران در کشورهای آفریقایی، از آمادگی این جمعیت جهت تاسیس مرکز درمانی در موزامبیک، زادگاه کارلوس کی روش، به منظور ارائه خدمات درمانی، سلامت و توانبخشی به مردم این کشور خبر داد و گفت: هلال احمر کشور عزیزمان ایران آمادگی دارد با همکاری صلیب سرخ موزامبیک و بررسی جزئیات، در موزامبیک مرکز درمانی تاسیس کند.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: هلال احمر کشور عزیزمان ایران پیش از این برنامه ای جهت این بخش از آفریقا نداشت، ولی به علت حضور کارلوس کی روش در کشورمان، فعالیت درمانی در موزامبیک را به طور جدی بررسی می کند و کارشناسان خود را به این کشور اعزام خواهد کرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر در دیدار با سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام آمادگی کرد تا با همکاری صلیب‌ سرخ موزامبیک و بررسی جزئیات، مرکز درمانی در موزامبیک راه‌اندا

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران هم در این دیدار، ابتدا به تولد خود در موزامبیک و شرایط زندگی در این کشور آفریقایی اشاره و اظهار کرد: بررسی وضع بهداشت و سلامت در قاره آفریقا به خصوص در کشورهایی همچون تانزانیا و موزامبیک، نشان می دهد کمبود لوازم و امکانات اندک پزشکی و بهداشتی در کشورهای آفریقایی جهت درمان امراض از جمله مالاریا، موجب بروز پرسشها زیادی جهت بیماران و مردم این کشورها شده است است.

وی با ابراز تاسف از اینکه مردم آفریقا باید از منابع بسیار اندک بهداشت و سلامت در کشور خود استفاده کنند، تصریح کرد: زیاد جمعیت بیمار از جمله زنان و کودکان، زمانی به بیمارستان ها می رسند که دیگر دیر شده است هست، زیاد آنان می میرند؛ لیکن در آن لحظه کمترین کاری نمی توان جهت آنان انجام داد که موجب نجات آنها شود.

کی روش همچنین به فاصله بسیار زیاد بیمارستان ها با مناطق روستایی اشاره و اظهار کرد: متاسفانه در شرایط نبود کمک های فوری، امیدی جهت نجات بیماران وجود ندارد.

پیشنهاد ساخت مرکز درمانی در موزامبیک زادگاه کی‌روش

براساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی هلال احمر، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به دوستی خود با مدیر جمهور و افراد زیادی از جامعه پزشکی موزامبیک، در خصوص همکاری هلال احمر کشور عزیزمان ایران و صلیب سرخ موزامبیک گفت: اگرچه تضمین نمی کنم؛ ولی اعتقاد دارم که مشکلی در این خصوص وجود نخواهد داشت و صلیب سرخ موزامبیک از این همکاری استقبال خواهد کرد

واژه های کلیدی: ایران | جمعیت | درمانی | فوتبال | موزامبیک | خدمات درمانی | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs