میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

قطر علیه کشورهای تحریم کننده دوحه به شرکت تجارت جهانی شکایت کرد

تنش میان قطر و کشورهای عربی تحریم کننده آن با شکایت دوحه از این کشورها به شرکت تجارت جهانی وارد ابعاد تازه شد. قطر علیه کشورهای تحریم کننده ..

ادامه مطلب

رئیس جمهور بر اساس رایی که مردم به او داده اند،حق گزینش وزرا را دارد/ هیچکس سهم خواهی نکند ، تابش

محمدرضا تابش نایب مدیر فراکسیون امید در روزنامه شرق نوشت:این روزها در رسانه ها و محافل برابر اصلاحات، کلید واژه سهم خواهی از کابینه، رونق زیادی دارد! ..

ادامه مطلب

مردم وثیقه راتودیع کردند/ احمدی‎نژاد اجازه ملاقات نیافت ، انتقال بقایی به بیمارستان، ادعای وکیل بقایی

وکیل بقایی از تودیع وثیقه موکلش از سوی مردم خبر داد و گفت: موکلم به بیمارستان انتقال یافته شده است است. ادعای وکیل بقایی: مردم وثیقه راتودی..

ادامه مطلب

شلیک اخطار ناو آمریکایی به سوی قایق‌های ایرانی / سی ان ان

شبکه خبری سی ان ان مدعی شد که یک ناو آمریکایی روز سه‌شنبه به سوی یک قایق گشت‌زنی مسلح ایرانی چند شلیک اخطار داشته است. سی ان ان: شلیک اخطار ناو..

ادامه مطلب

عکس) + تغییرات تازه پژو در مدل 308 (

آخرین شگفتی در این مدل اروپایی 308 عملکرد پارک خودکار هست. با این امکان ماشین بعد از بررسی ظرفیت فضای پارک و برآورد سایز ماشین نسبت به آن فرمان را ب..

ادامه مطلب

پارچه رایانه ای ساخته شد

محققان دانشگاهی یک پارچه رایانه ای ساخته اند که می تواند کوچکترین حرکات بدن را ردیابی کند. این پارچه در حقیقت یک حسگر ارتجاعی است که می توان از آن در تولید..

ادامه مطلب

نخستین گل منشا جهت پرسپولیس

دیدار تدارکاتی تیم فوتبال پرسپولیس برابر کولوس اوکراین با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس در جریان است. نخستین گل منشا جهت پرسپولیس عبارات مهم : ف..

ادامه مطلب