میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

تصاویر) + مشتریان خاص یک آرایشگاه در روزهای یکشنبه (

یک آرایشگر جوان، یکشنبه درب مغازه خود را به روی مشتریان عادی اش می بندد و تنها پذیرای افراد خاصی است. مشتریان خاص یک آرایشگاه در روزهای یکشنب..

ادامه مطلب

تصاویر) + جزایر فارور بزرگ و کوچک (

فارور بزرگ (فارور) جزیره ای در خلیج فارس است که جزوی از قلمرو استان هرمزگان در جنوب کشور عزیزمان ایران به شمار می آید. این جزیره که در ۵۵ کیلومتری ج..

ادامه مطلب

نجفی مسئله تازه پزشکی دارد / علت استعفای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از زبان محسن هاشمی

محسن هاشمی: در نخستین جلسه بعد از نوروز مسئله استعفای نجفی با حضور خود وی برگزار می‌شود. علت استعفای شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران از زبان محسن ها..

ادامه مطلب

۱‌میلیون تومانی درآمد و هزینه ، شکاف ۶

دو میلیون و ۶۶۹ هزار و ۸۰۰ تومان؛ این رقمی است که می تواند حداقل معیشت کارگران را تامین کند، ولی حداقل حقوق فاصله معناداری با این عدد دارد. بعد از هفته ها ا..

ادامه مطلب

محکومیت «محمدعلی طاهری» به 5 سال حبس

وکیل مدافع سرکرده گروه عرفاه حلقه از محکومیت موکلش به 5 سال حبس از سوی شعبه 15 دادگاه تنقلاب خبر داد.  محکومیت «محمدعلی طاهری» به 5 سا..

ادامه مطلب

هیچ روشی جهت کنترل مسی وجود ندارد / سیمئونه

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکو مادرید یک شنبه در هفته بیست و هفتم لالیگا به مصاف بارسلونا می رود. دیگو پابلو سیمئونه در نشست خبری پیش از باز..

ادامه مطلب

فیفا وجود داور ویدئویی در جام جهانی ۲۰۱۸ را تایید کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، جهت نخستین بار در تاریخ جام جهانی ها از فن آوری بازبینی تصویرهای (VAR) استفاده خواهد شد. این اتفاق در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه..

ادامه مطلب