میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

قاتل خواهر کش در شوش دستگیر شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شوش روز یکشنبه افزود: در این درگیری ناشی از اختلاف خانوادگی که جمعه شب در روستای عنکوش بخش فتح المبین شوش رخ داد زنی 32 ساله با ش ..

ادامه مطلب

تاثیر باکتری‌های روده بر خلق و خو

گروهی از متخصصان طی مطالعه‌ای تازه اعلام کردند در حال پایه‌گذاری انقلابی جهت استفاده از “روان بیوتیک‌ها” یا “میکروب‌های خلق و خو” به ..

ادامه مطلب

بعد از جام جهانی خداحافظی نکنید , توصیه کی‌روش به بازیکنان با تجربه تیم‌ملی

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش رابطه نزدیکی با بازیکنان تیم ملی دارد و بیش از هرکسی دلواپس آنها هست. بازیکنان تیم ملی به علت نزدیکی با کی روش هر لحظه با ..

ادامه مطلب

آخرین اوضاع فیلم سینمایی «آقای سانسور»

به گزارش بانی فیلم، فیلم سینمایی «آقای سانسور» به کارگردانی علی جبارزاده و تهیه کنندگی غلامرضا گمرکی از چندی پیش وارد مرحله صداگذاری شده است و بزودی نسخه نهای..

ادامه مطلب

تخلفات احمدی‌نژاد و مرتضوی زیر ذره‌بین بهارستان

سعید مرتضوی و محمود احمدی‎نژاد که یکبار همکاری‌شان یکشنبه سیاه مجلس را رقم زد، حالا پای پیگیری به تخلفتشان به مجلس باز شده است است. تخلفات احمد..

ادامه مطلب

سال اول ابتدایی مردود شدم/ در خاطرات سیاسی یکسری امور را تا آخر عمر نمی‌توان

رئیس شرکت انرژی اتمی گفت:در خاطرات سیاسی یک سری امور است که تا آخر عمر نمی‌توان بیان کرد. خیلی از چیزها است که نمی‌شود گفت. لذا اینها مکتوم می‌ماند. خیل..

ادامه مطلب

بی‌انصافی است بگوییم پایتخت سانسور شده/ جهت پایتخت ۵ با حاج قاسم دیدار داشتیم ، سیروس مقدم

کارگردان پایتخت ۵ تصریح کرد: بی‌انصافی است که بگوییم پایتخت ممیزی و سانسور شده است است.  سیروس مقدم:بی انصافی است بگوییم پایتخت سانسور..

ادامه مطلب

مکان‌های مناسب جهت زندگی در مریخ مشخص شد

محققان ” دانشگاه و مرکز تحقیقاتی واخِنینگِن” یک نقشه 3 بعدی اولیه را طراحی کرده‌اند که مناطق مناسب جهت زندگی انسان در سیاره مریخ را نشان می‌دهد. ..

ادامه مطلب