میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

قیمت پروازهای خارجی با ارز مصوب تعیین می شود

سخنگوی شرکت هواپیمایی کشوری اعلام کرد که از این بعد قیمت پروازهای بین المللی بر اساس قیمت مصوب ارز بانک مرکزی اجرایی خواهد شد. قیمت پروازهای خ..

ادامه مطلب

آرامش بازار طلا بعد از کم کردن ۱۲ دلاری قیمت

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه تحت تاثیر اوج ماندن ارزش دلار آمریکا، نزدیک به پایینترین قیمت یک سال اخیر که روز گذشته به ثبت رساند، ایستاد. آرامش بازا..

ادامه مطلب

۱‌میلیون تومانی درآمد و هزینه ، شکاف ۶

دو میلیون و ۶۶۹ هزار و ۸۰۰ تومان؛ این رقمی است که می تواند حداقل معیشت کارگران را تامین کند، ولی حداقل حقوق فاصله معناداری با این عدد دارد. بعد از هفته ها ا..

ادامه مطلب

تخم‌مرغ قطعا ارزان‌تر می‌شود

رئیس اتاق اصناف کشور اعتقاد است: گرانی تخم‌مرغ یک اتفاق است که نباید آن را به تمام بخش‌ها تعمیم داد و اکنون هم قیمت این محصول تعدیل شده است و قطعا د..

ادامه مطلب

تورم قبل از گرانی حامل‌های انرژی دورقمی شد

گر چه پیش‌بینی‌ها بر این بود تا در صورت زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی در سال آینده قیمت تورم دو رقمی شود، ولی سه ماه سریعتر اتفاق افتاد و بانک مرکزی از..

ادامه مطلب

دلار ۴۰۰۰ تومانی و اتفاق خاصی که نیفتاد

دلار قیمت ۴۰۰۰ تومان را مدت‌هاست که رد کرده و با وجود موضع‌گیری‌های متفاوتی که در برابر ماندن در این کانال وجود داشت همچنان در قیمت بالای ۴۰۰۰ تومان م..

ادامه مطلب

یک پرس چلوکباب ۱۰۰۰ تومان!

رییس اتحادیه آشپزخانه‌ها، کترینگ‌ها و غذاهای سنتی ضمن هشدار نسبت به مصرف اسانس‌ها و طعم دهنده‌های سرطان‌زا در واحدهای غیرمجاز،‌ گفت: حتی دنبه و چربی کیلو..

ادامه مطلب

کم کردن قیمت گوشت گوسفندی کلید خورد

رئیس شورای تامین دام کشور از کم کردن قیمت دام زنده و گوشت قرمز خبر داد و گفت: با واردات گوشت گرم گوسفندی و زیاد کردن عرضه دام زنده گوسفندی داخلی به بازار ..

ادامه مطلب

نفت از افزایش به ۵۰ دلار بازماند

قیمت‌های نفت آمریکا روز سه شنبه تحت تاثیر استمرار نگرانی‌ها نسبت به اشباع عرضه که نشانه‌های شروع رشد تقاضا در فصل تعطیلات تابستان را تحت الشعاع قرار د..

ادامه مطلب

آپارتمان‌های کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان در پایتخت

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می‌کنند که متقاضیان مصرفی جهت ورود به بخش خرید و فروش بازار مسکن گزینه‌های زیادی را پیش‌رو د..

ادامه مطلب