میوه سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

میوه: سلطنت پادشاه الیزابت اخبار بین الملل

هشدار مقام عراقی نسبت به خطر باندهای مخفی داعش

.یک مسؤول در استان کرکوک عراق نسبت به خطرهای باندهای زیرزمینی و مخفی داعش و احتمال حملات پراکنده در مناطق این استان هشدار داد. هشدار مقام..

ادامه مطلب

انتشار تصاویری از مراسم ازدواج محمد بن سلمان

اخیرا تصاویری از مراسم ازدواج ولیعهد عربستان در پایگاه اجتماعی توییتر انتشار یافته است. انتشار تصاویری از مراسم ازدواج محمد بن سلمان عب..

ادامه مطلب

بحران قطر به نفع ثبات خاورمیانه نیست / پوتین

به گزارش ایسنا به نقل از روسیا الیوم، ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) در تماس تلفنی با سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان سعودی تاکید کرد که ..

ادامه مطلب

از تجزیه تا قرار گرفتن تحت قیمومیت , سند آمریکا راجع به سوریه

آمریکا در جریان نشست صلح سوری در وین سندی را به نماینده شرکت ملل ارائه کرده که در آن سخن از تجزیه سوریه و لزوم قرار گرفتن آن تحت قیمومیت بین المللی به..

ادامه مطلب

اتحادیه اروپا ۱۷ تبعه کره شمالی را تحریم کرد

اتحادیه اروپا ۱۷ نفر دیگر از شهروندان کره شمالی را به لیست افراد تحریمی خود علیه کره شمالی اضافه کرد. اتحادیه اروپا ۱۷ تبعه کره شمالی را تحری..

ادامه مطلب

پرونده آزار جنسی وزیر دفاع مستعفی انگلیس قطورتر می‌شود , شکایت تازه از فالون

یک مورد تازه به اتهامات آزار جنسی وزیر دفاع پیشین انگلیس اضافه شد و این بار خبرنگار دیلی میل از این مساله به دفتر نخست‌وزیری شکایت برده است. ..

ادامه مطلب

تحریم‌های بیشتری علیه کره‌شمالی وضع می‌کنیم / ترامپ ترساندن کرد

رییس‌جمهوری آمریکا اعلام کرد کشورش تحریم‌های سخت‌تری علیه کره‌شمالی تصویب می‌کند.  ترامپ ترساندن کرد: تحریم های بیشتری علیه کره شمالی وضع می کنیم ..

ادامه مطلب

مکزیک سفیر کره شمالی را اخراج کرد

دولت مکزیک طی اقدامی سخت‌گیرانه و غیرمعمول، در اعتراض به آزمایش‌های هسته‌ای کره شمالی و همسویی نزدیک با واشنگتن، سفیر این کشور در مکزیک را “عنص..

ادامه مطلب

ادامه رایزنی‌های ژاپن و آمریکا جهت استقرار سیستم‌های دفاع موشکی آگیس

وزرای دفاع و خارجه ژاپن امروز پنج شنبه در تماس با همتایان آمریکایی خود راجع به تهدیدات کره شمالی و استقرار سیستم دفاع موشکی آگیس در خاک ژاپن گفت‌وگو کردند. ..

ادامه مطلب

قطر علیه کشورهای تحریم کننده دوحه به شرکت تجارت جهانی شکایت کرد

تنش میان قطر و کشورهای عربی تحریم کننده آن با شکایت دوحه از این کشورها به شرکت تجارت جهانی وارد ابعاد تازه شد. قطر علیه کشورهای تحریم کننده ..

ادامه مطلب